OLANAKLAR.

Daha fazla olanaklar ve sosyal aktivitelerle dolu keyifli bir çalışma ortamı seni bekliyor.

2009 yılından itibaren “Eviniz İçin En İyi Seçim” sloganıyla Nebioğlu markası altında çıktığımız yolda Türkiye’nin en kaliteli üreticilerinden ve markalarından mobilya, züccaciye, beyaz eşya, halı, elektronik eşya gibi ürünlerini Giresun’un Tirebolu ve Görele ilçelerinde müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Geleceğin teknojilerini birlikte şekillendirelim. Mobilyadan aksesuara kadar binlerce ürünlere ; dayanıklı tüketim ürünlerinden, inşaat projeleri üretmeye kadar farklı bir çok alanda yerle çapta yaşam kalitesini artırmak için çalışan bir ailenin parçası olabilirsiniz.

Maaş ödemelerimiz tüm çalışanlarımız için yıllık 12 brüt maaş olarak uygulanmaktadır. Çalışanlarımıza ödenecek ücret her yılın Ocak ayında gözden geçirilir. Yüksek performansı ödüllendirme prensibinden yola çıkarak, yılda bir kez şirket iş sonuçlarına ve bireysel performansa bağlı olarak performans prim ödemesi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca satış ekipleri için ayrı bir prim sistemi uygulanmaktadır.
Çalışma arkadaşlarımızın kendileri ve bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocukları, Sağlık hizmetlerinden ya da özel sağlık sigortası seçeneğinden faydalanabilmektedirler.

• Nebioğlu Grup’ta uygulanan haftalık çalışma süresi 45 saattir.
• Mesai saatleri, vardiya gerektirmeyen işlerde 08:30 – 18:00 olarak düzenlenmiştir.

• Nebioğlu Grup’ta çalışanlarımıza özel yemekhane ve doğal lezzetlerle birlikte yapılan, Karadeniz mutfağına özgü yemekler sunulmaktadır.

Nebioğlu Grup Bünyesinde bulunan sosyal alanlarımızla birlikte çalışanlarımız hem spor aktivitelerini, hem de sosyal yaşamlarını rahatlıkla yaşamaktadırlar.

İŞ ALANLARIMIZ.

MAĞAZA YÖNETİCİLİĞİ

MAĞAZA YÖNETİCİLİĞİ

BAŞVUR

SATIŞ DANIŞMANLIĞI

SATIŞ DANIŞMANLIĞI

BAŞVUR

Ev Dekorasyon Danışmanı

Ev Dekorasyon Danışmanı

BAŞVUR

Finans Yöneticisi

Finans Yöneticisi

BAŞVUR

SEVKİYAT VE MONTAJ

SEVKİYAT VE MONTAJ

BAŞVUR

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

BAŞVUR